Louis Vuitton Yeni Hibrit Koleksiyonunu Duyurdu

Web3 dünyasında kalıcı olmayı planlayan Louis Vuitton, yeni bir NFT kampanyası yürütüyor.

Louis Vuitton, gelecekteki ürünlere ve deneyimlere erişim sağlayacak yeni bir fiziksel-dijital “Hazine Sandığı” koleksiyonunu duyurdu. Ayrıca sahiplerine diğer sandık sahipleriyle bir topluluğa erişim imkanı da sunulacak. Her bir parça 39.000 Euro’ya satışa sunulacak ve sadece birkaç yüz sandık mevcut olacak.

“Via” adlı projenin bir parçası olarak piyasaya çıkacak NFT’lere sahip olmak isteyen müşteriler, 8 Haziran’dan itibaren ABD, Kanada, Fransa, İngiltere, Almanya, Japonya ve Avustralya’da özel bir web sitesi üzerinden bekleme listesine katılabilecekler. Katılımcılar, kısa süre sonra özel olarak tasarlanmış fiziksel bir replika sandığa sahip olacaklar.

Bununla birlikte, Louis Vuitton, Via sandıkların satışını veya devrini engellemek için sıkı kurallar getirmiş. NFT koleksiyonu, sadakati teşvik etmek ve hızlı yeniden satışı önlemek için Soulbound token olarak piyasaya çıkacak. Ayrıca, yasalar gereği sipariş verildikten sonra iade etme yasası olmayan ülkelerde satın alınan hazine sandıkları iade edilemiyor.