Kaliteden ödün vermeyen zamansız tasarımlar: Artun Kis

Doğanın eşsiz güzellikteki taşlarını, çeyrek asrı aşkın tecrübeyle yeniden dokuyan Artun Kis, yıllar boyu kaliteden ödün vermeden yeni modeller üretmeye devam ediyor.

Eski ustaların çalışma titizliğini teknolojinin sınırsız imkânları ve yenilikleriyle buluşturup kusursuz tasarımlar ortaya koyan Artun Kis’in eşsiz tasarımlarında, güzel ve farklı olan ürünlerin yaratılmasına önem veriliyor. Yeniliğin dinamizmiyle tasarlanan “Kis” imzalı mücevherler, sıradanlığın ötesine geçmeyi önceliyor.

Kişiye özel tasarımlarıyla mücevher dünyasında adından söz ettiren Artun Kis, pırlantanın ışıltısında kaybolmayı seven kadınların yoğun ilgisini kazanıyor. “Kis” tasarımlarının belirgin özelliklerinden biri de pırlantayı taşıyacak kadının giyim tarzı ve takının kullanılacağı alanın belirlenmesi oluyor. Ayrıca gündelik yaşamdaki rutinler ve ürünlerin rahat kullanımı da mücevher tutkunlarına hitap ederken, her an kıyafetlere eşlik eden sade küpeler bir adım öne çıkıyor.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Artun Kis (@artunkisjewellery)

Pırlanta dünyasının başarılı firmalarına da tasarım ve üretim desteğinde bulunan Artun Kis’in zamansızlık hissi sunan koleksiyonları, çağ dışı çizgileriyle fark yaratmayı sürdürüyor. Yenilenen marka kimliği, deneyimli ekibi ve geniş vizyonuyla usta mücevher markası, çeyrek asrı aşkın deneyimi daima yaratıcılıkla buluşturuyor.