Bahar Esintili İç Mekan Trendleri

Bu baharın tasarım trendleri, evinize cesur ve renkli birkaç fikir sunuyor ve iç mekanlarınızı yenilemek ve canlandırmak için harika yollar sunuyor.

Duvar kağıtları

Duvar kağıdı sayesinde bir odayı çok etkili bir şekilde dönüştürebilirsiniz. Duvar kağıtları, boyadan daha büyülü bir kaliteye sahip ve bir alana kişilik katmanın en iyi yollarından biridir.

Tasarım trendlerine uygun olarak, duvar kağıdı uygulamasında özel bir duvarı tercih etmek yerine tüm odayı kaplayın. Cesur bir duvar kağıdı, gösterişli bir izlenim oluşturmanıza yardımcı olur. Kişiye özel tasarım duvar kağıtları ise kişiliğinizi yansıtmanın rakipsiz bir yoludur.

Karolar

Google Trends’ten alınan verilere göre, son dönemde karo ararken oluklu terimi için yapılan aramalarda önemli bir artış görünüyor.

Oluklu şekiller, herhangi bir alana üç boyutlu bir görünüm kazandırdığından daha popüler hale geliyor. İnsanlar, alanlarını daha benzersiz hale getirmek için duvarlarına doku ve boyut eklemek istiyor. İnsanlar düz yüzeylere bir kenar kazandıran döşemenin detaylarına odaklanırken, küçük bir odayı ferah göstermenin de harika bir yoludur.