Address Hotel İstanbul’dan Ramazan’a Özel Karşılama

İstanbul’un tarihi lokasyonu Üsküdar’da konumlanan Address Hotel Istanbul, misafirlerini Ramazan Ayının ruhunu yansıtan özel konseptiyle karşılıyor.

Address Hotel Istanbul, misafirlerini Ramazan ayına özel lezzetlerin yer aldığı iftar menüsü ve Ramazan ruhunu birebir yansıtan dokunuşların hakim olduğu özel bir konseptle karşılayacak.

Address Hotel Istanbul’unAna restoranı The Restaurant, Ramazan konseptinde dört farklı alternatiften oluşan İftara özel set menüler sunacak.

Sıcacık Ramazan pidesi, Anadolu’nun kült lezzetleri arasına girmeyi başaran düğün çorbası, ezogelin ve tarhananın yanı sıra, ana yemekte sunulan kuzu tandır, tas kebap, tavuk dolması ve ağır ateşte pişmiş dana antrikot sunumlarıyla Türk Mutfağı’nın imza lezetlerini Ramazan boyunca misafirleriyle buluşturuyor. Ramazana özel set menülerin iştah kabartan tatlı seçeneklerinde ise geleneksel güllacın yanı sıra kabak tatlısı, fırın sütlaç ve ev yapımı baklava yer alıyor. Bir başka Ramazan klasiği olan şerbet çeşitlerine çay ve kahve ikramları eşlik ediyor.