Yeni Poltrona Frau Koleksiyonu Sınırları Ortadan Kaldırıyor

İtalyan tasarım gustosunun öne çıkan dekorasyon markalarından Poltrona Frau “Boundless Living” dış mekân koleksiyonun teması, içerisi ile dışarısı arasındaki sınırları kaldırmak fikrini taşıyor.

Koleksiyon; balkon, bahçe, teras ve lüks yatlar için tasarlanan dış mekân mobilyaları açık havada doğanın keyfini maksimumda çıkarabilmek için kurgulanmış.

Çocukluğunun gizli bahçesi

Çocukluk anılarının tasarıma dönüştüren ünlü İtalyan tasarımcı Roberto Lazzeroni The Secret Garden koleksiyonunda sadelik ön planda.

The Secret Garden koleksiyonu, şezlong ve yan sehpalardan oluşan dinlenme alanları, keyifli yemeklere davetiye çıkaran yemek masası ve sandalyeleri, konfor dozu yüksek oturma alanı tasarımlarıyla açık hava alanları için üç farklı kategoride tasarlanmış.

Modern Akdeniz havasıyla Solaria

Poltrona Frau markasının dış mekânlar için sunduğu bir başka koleksiyon ise Ludovica + Roberto Palomba imzasını taşıyan Solaria.Gündelik yaşam stresinden uzakta doğayla iç içe olma ve kendimize vakit ayırma olguları Solaria Koleksiyonu’nun tasarım felsefesini oluşturuyor.

Akdenizli bir stili nordik referanslarla yorumlayan bu seri, odağına duyuları harekete geçiren form ve malzemeleri alıyor. Oturma ünitelerinin sırtında yer alan örgüler, masif tik ağacından tasarlanmış sehpalar İtalyan tasarım gustosunu kaliteli işçiliklerle bir araya getiriyor.