TAG Heuer 2023 serisini tanıttı

TAG Heuer, Aquaracer Professional 200 Solargraph, Carrera Chronograph 60th Anniversary Edition ve Monza Flyback Chronometer’den Connected Calibre E4’e kadar çeşitli modelleri içeren 2023 serisini LVMH Saat Haftası’nda tanıttı.

Carrera Chronograph 60. Anniversary Edition

Markanın en koleksiyonluk modeli Carrera 2447 SN’nin 60’ıncı yıldönümünü kutlayan TAG Heuer, ikonik saate modern bir yorum getiriyor. Yeniden canlandırılan saat, kontrast oluşturan siyah indeksler ve vintage bir logo ile süslenmiş. 39 mm’lik bir kasaya sahip saat 600 adetle sınırlı sayıda üretildi ve 7.400 ABD Doları fiyat etiketine sahip. Ancak, TAG Heuer web sitesinde satışa sunulur sunulmaz tükendi.

Monza Flyback Chronometer

Klasikler arasında sayılan Monza da yeniden yorumlandı. Hafif ve dayanıklı karbondan yapılmış ultra sportif bir görünüme sahip saat 42 mm kasa boyutuyla geliyor. Heuer 02 COSC Flyback Calibre ile çalışan saatin fiyatı 13.850 ABD doları ve Ocak 2023’ün sonlarında piyasaya sürülecek.

Aquaracer Professional 200 Solargraph

Aquaracer Solargraph’ın geçen yıl piyasaya sürülmesinin ardından, modelin titanyum gövdeli yeni bir versiyonu tanıtıldı. AG Heuer tarafından “en iyi dış mekan arkadaşı” olarak adlandırılan 40 mm’lik saat, yalnızca iki dakikalık güneş ışığına maruz kalarak tüm gün çalışabiliyor. 3.050 ABD dolarına satılan ve Şubat ayında mağazalara gelecek olan hafif ama sağlam Aquaracer Professional 200 Solargraph, aşırı hava koşullarına dayanabilecek çok yönlü ve yüksek performanslı bir saattir.

Connected Calibre E4 Black Titanium 42 mm

Akıllı saatlere lüks dokunuşlar yapmaktan çekinmeyen TAG Heuer, 2023 serisine 3 yeni akıllı saat ekledi.

Mat, tamamen siyah titanyum yapıyla işlenen 42 mm’lik Connected Caliber E4, TAG Heuer’in 45 mm akıllı saatinin merakla beklenen küçültülmüş versiyonudur. Kubbeli bir safir kristalin içine yerleştirilmiş büyük bir 1,28 inç OLED ekrana sahip saat, ayrıca özel spor saati uygulamalarıyla birlikte geliyor. Connected Calibre E4 Black Titanium 42mm, Şubat ayı ortasında TAG Heuer’in web sitesinde 2.350 ABD doları perakende fiyatıyla TAG Heuer akıllı saat koleksiyonuna katılacak.

Connected Calibre E4 42 mm Golf Edition

Markanın Connected Calibre E4 akıllı saat koleksiyonuna eklenen yepyeni 42 mm Golf Edition, serinin en hafifi olacak. Her seviyeden golfçüye benzeri görülmemiş faydalar sağlamaya odaklanan saat, azaltılmış ağırlığı ve boyutuyla oyuncuların kolaylıkla mükemmel dengelenmiş bir swing hedeflemesine olanak tanıyor. İlkbaharda piyasaya sürülecek olan model 2.500 ABD Doları fiyatla satışa sunulacak.

Connected Calibre E4 45 mm Sport Edition

Şık ama sportif bir görünüme sahip olan 45 mm saat, kendini spora adamış tüm kişilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlandı. Saatin öne çıkan bir özelliği, yeni barometrik işlevini optimize etmek için yeniden tasarlanan ve ağ benzeri ekler cildin nefes alabilirliğini artıran yeni kayışıdır. 2.150 USD fiyatla satılan 45 mm Connected Caliber E4 Sport Edition, ay sonuna doğru TAG Heuer’in web sitesinde yerini alacak.