Spor ve Antrenman İçin Yeniden Tanımlanan Ses Performansı: Sennheiser SPORT True Wireless

Sennheiser, spor ve antrenman dünyasında da SPORT True Wireless ile ses performansını yeniden tanımlıyor.

Sennheiser, kullanıcıların performansını daha da geliştirmek için tasarlanan SPORT True Wireless, uyarlanabilir akustiği, dokuz saat kesintisiz dinleme süresi ve ergonomik tasarımı sayesinde en zorlu koşullarda bile kullanılabiliyor.

SPORT True Wireless, açık ve kapalı kulak uçları seçenekleri ile her türlü antrenman ortamında durumsal farkındalık sunuyor. Açık hava koşularında açık kulak uçlarıyla dış gürültüyü dengeli bir şekilde içeri alarak, vücut kaynaklı gürültüyü en aza indiriyor. Kapalı kulak uçları ise yüksek düzeyde pasif gürültü yalıtımıyla spor salonunda arka plan gürültüsünü engelliyor ve daha fazla odaklanma imkanı sağlıyor.

SPORT True Wireless’ın özel ekolayzır ayarları, enerji veren ses kalitesi ve tam bas performansıyla antrenmanlarınızı daha keyifli hale getiriyor. Bluetooth 5.2 uyumluluğu, Smart Control uygulaması ile EQ özelleştirmesi, müzik, aramalar ve sesli asistanlara erişim kontrolü gibi gelişmiş özellikler sunuyor. Sennheiser SPORT True Wireless, SBC, AAC ve AptX gibi ses kodekleri desteğiyle kusursuz ses deneyimini kullanıcısına sunuyor.

Rahat ve güvenli bir uyum yakalamak için ergonomik tasarıma sahip olan SPORT True Wireless, IP54 sertifikası sayesinde toza ve su sıçramalarına dayanıklı yapısıyla terlemeden ve yağmurdan etkilenmeden yüksek performans sağlıyor.