Her erkeğin sahip olması gereken 6 ayakkabı

Harika bir kıyafeti tamamlayan en önemli parçalardan biri ayakkabıdır. Aynı zamanda, doğru bir çift ayakkabı, sıradan bir kıyafeti üstün bir şıklığa taşıyabilir. Doğru ayakkabıyı seçmek söz konusu olduğunda erkeklerin seçebileceği düzinelerce seçenek var.

Gardırobunuzu oluştururken, her durum için doğru ayakkabıya sahip olduğunuzdan emin olmak için bu 6 temel öğeye öncelik verin.

Klasik kahverengi

Klasik kahverengi ayakkabı, çoğu profesyonel durumda en iyi sonucu verir. Lacivert, mavi ve gri takım elbise ve pantolonlarla eşleştirildiğinde son derece iyi çalışırlar. Bu ayakkabılar için alışveriş yaparken, onları en az 6-8 saat giyeceğinizi düşünerek, rahatlığına odaklanın. Tabii ki, çoğu klasik ayakkabı rahatlığıyla tanınmadığından daha lüks markalar tercih etmek iyi bir seçim olabilir.

Bot

Sağlam bir çift deri bot kadar erkeksi bir enerji yayan çok az ayakkabı vardır. Bir şehrin sokaklarında yürümek veya şehrin dışına çıkmak için eşit derecede uygundur.

Botlar muhtemelen koleksiyonunuzdaki en rahat ayakkabı olacaktır. Botlar kot ve chino pantolonlarla iyi uyum sağlarlar.

Beyaz spor ayakkabı

Her erkeğin bir çift temiz beyaz bir spor ihtiyacı vardır. İster bütün kıyafetinizi ayakkabınıza göre ayarlayın, ister evden çıkarken düşünmeden ayaklarınıza geçirin, temiz bir çift beyaz spor ayakkabı asla kötü görünmeyecektir. Beyaz spor ayakkabıları temiz tutamayacağınızı düşünüyorsanız, gri veya kahverengi renkleri tercih edebilirsiniz.

Chelsea bot

Gündelik ve profesyonel görünümün mükemmel bir karışımını temsil eder. Çizmeler ve klasik ayakkabılar arasında bulanan chelsea botlar, stilinizi modernleştirmenin harika bir yoludur.

Hemen hemen her renkte ve materyalde üretilen botlar, gündelik hayatta spor ayakkabıların yerini alabilirler ve hatta deri modeller seçerseniz bir takım elbise ile kombinleyebilirsiniz.

Chukka bot

Chukka botlar, klasik ayakkabılar ve spor ayakkabılar arasındaki orta noktanızdır. Kot giydiğinizde, ayakkabılar kıyafetin formalitesini belirleyebilir. Klasik ayakkabıların fazla resmi ve spor ayakkabıların fazla gündelik olduğu durumlar için uygun olacaktır.

Koşu ayakkabıları

Koşu ayakkabılarının amacı spordur. Moda ve stille ilgili olmanın dışında, rahatlık ve ayaklarınızın korunmasıyla ilgilidir. Size en uygun ve hareket halindeyken ayaklarınızın konforunu kaybetmeyecek bir marka ve model bulmaya çalışın.

Karşılaştığınız durum ne olursa olsun, bu listede uygun bir çift ayakkabı var. Yatırımınızdan en iyi şekilde yararlanmak için yüksek kaliteli ayakkabılar seçin ve her bütçeye uygun bir seçenek bulabileceğinizi unutmayın.