Eğlence Odaklı Resilient Lady Bodrum Cruise Port’ta Yeni Dönemi Başlatıyor

Virgin Voyages’ın filosuna yeni eklenen Resilient Lady kruvaziyer gemisi, ilk seferini gerçekleştirerek Bodrum Cruise Port’a demir attı. Eğlenceye odaklanan kruvaziyer sektörünün yeni gemisi Resilient Lady, yıl boyunca Bodrum’a 16 sefer düzenleyecek.

Global Yatırım Holding’in bağlı kuruluşu ve dünyanın en büyük kruvaziyer liman işletmecisi olan Global Ports Holding’in portföyünde yer alan Bodrum Cruise Port, Virgin Voyages’ın yeni gemisi Resilient Lady’ye ev sahipliği yapıyor. Ünlü iş adamı Richard Branson tarafından kurulan Virgin Voyages’ın ilk seferini gerçekleştiren Resilient Lady kruvaziyer gemisi, Türkiye’de sadece Bodrum Cruise Port’u rotasına ekledi.

Resilient Lady’nin Bodrum Cruise Port’a yaptığı ilk sefer için limanda düzenlenen törende misafirler, bando takımıyla, Bodrum’a özel küçük hediyeler, Türk kahvesi ve Maraş dondurması ikramlarıyla karşılandı. 11 Mayıs Perşembe günü saat 07:00’de Santorini Limanı’ndan Bodrum Cruise Port’a gelen Bahama bayraklı Resilient Lady, akşam 20.00 civarında Pire Limanı’na doğru hareket edecek.

Dünya çapında tanınan Virgin markasının bir parçası olan Virgin Voyages, eğlence odaklı bir yaklaşımla lüks kruvaziyer deneyimi sunmayı hedefliyor. Virgin Voyages sadece yetişkinleri ağırlaması ile de sektörde fark yaratıyor.