AMOC Türkiye ailesi CAELI’de bir araya geldi

Hotel CAELI, Türkiye’deki resmi Aston Martin sahiplerinden oluşan AMOC Aston Martin Owners Club Türkiye ailesi, lüks bağ ve sanat oteli kategorisinde yer alan Hotel CAELI’de, devasa bir alana yayılan Porta CAELI bağlarında bağ bozumu deneyimine ortak oldular.

Kulüp Başkanı Bahman Burak BAYAT ile CAELI İş Geliştirme ve Organizasyon Müdürü Yiğit ÖZALPAY’ın geliştirdikleri proje kapsamında AMOC Türkiye üyeleri Hotel CAELI’nin deneyim dolu bir etkinlik yaşadılar.

Aston Martin Owners Club Türkiye ailesinin en kalabalık ve ilk uzun yol etkinliğine ev sahipliği yapan otel, misafirlerine pek çok alanda yeni deneyimler sundu. Etkinliğin ilk ziyaretinde bağ bozumu, sanat ve gastronomi eşliğinde renkli dakikalar yaşandı.

Açık ve kapalı alanlarda sergilenen sanat eserleri koleksiyonlarını inceledikten sonra CAELI Üretim Tesisi’nde üzümün yolculuğuna şahitlik ettiler. Gourmet CAELI Fine Dining Restaurant’ın sunduğu coğrafi işaretli ürünlerin yanı sıra CAELI Ekolojik Bahçesi’nden gelen günlük sebze meyveler ve CAELI Çiftliği’nden getirilen taze et ve süt ürünlerinin kullanıldığı lezzet dolu bir gastronomik deneyimin ardından, CAELI ürünlerinin asmadan kadehe yolculuğunu deneyimlediler.