Academia İlk ve Tek Mağazasını Sanal Dünyada Açtı

Beymen’in sokak modası odaklı markası Academia, ilk ve tek mağazasını sanal dünyada açtı.

Sıradışı bir online alışveriş deneyimi sunmayı hedefleyen House of Academia, etkileyici görsel dünyasıyla doğanın endüstriyel tasarım anlayışını ve modern mimariyi bir araya getiriyor. Sürreal bir atmosferde yer alan mağaza, zaman ve mekanın ötesinde bir alışveriş deneyimi sunuyor.

Bilgisayar, tablet ve mobil gibi tüm dijital cihazlardan erişilebilen House of Academia, kullanıcı dostu navigasyon menüsü ve yönlendirme oklarıyla farklı bölümleri keşfetmenize olanak sağlıyor. Academia’nın hazır giyim, ayakkabı, çanta ve aksesuar kategorilerindeki tüm kadın ve erkek tasarımlarını inceleme fırsatı sunuyor.

Ürünler hakkında beden, renk gibi bilgilere hızlıca ulaşılabilirken, “Arkadaşlarla Alışveriş” (Shop With Friends) özelliği ise sevdiklerinizle interaktif bir şekilde Academia dünyasını keşfetmenizi sağlayarak alışverişi keyifli bir deneyime dönüştürüyor.

“House of Academia” açılışı ise Academia’nın kendine özgü duruşuyla 60’ların modasının stil kodlarını yeniden yorumladığı 2023 İlkbahar/Yaz koleksiyonu ile yapıyor.