Şehirden uzakta bir vaha: The Grand Tarabya Oteli

Boğaziçi’nin Karadeniz’in enginliğine açılan en güzel semtlerinden Tarabya, The Grand Tarabya Oteli’nin sonbahar etkinlikleri ile hem şehrin içinde hem de adeta sayfiye havasıyla dışında, İstanbulluların ziyaretini bekliyor.

hemen denizin üzerindeki konumu ve muhteşem Boğaz manzarası ile The Grand Tarabya Oteli, lobisindeki çay saatinden Cafe R.E.A.D’de akşamüzeri molasına, Therapia Spa’da alacağınız masajdan The Brasserie’de masmavi dalgalara karşı yenen akşam yemeğine ve Diba Bar’da dijestiflerle sonlanan gün batımı keyfine dek, her noktasında fiziksel ve ruhsal bir terapi vadediyor.

Konuklarını sabah saatlerinden itibaren Boğaziçi’nin benzersiz manzarası ile karşılayan Cafe R.E.A.D, sonbaharda Boğaz havasının tadını çıkarmak için denizi doyasıya izleyeceğiniz, Tarabya Koyu ile aynı hizadaki terasıyla İstanbul’da çok özel bir mekân.

Her gün açık büfe zengin bir kahvaltının sunulduğu The Brasserie, hafta sonu tüm aileyi buluşturan kalabalık kahvaltılar için harika bir kaçamak imkânı sunarken, günbatımı ile bambaşka bir görünüme bürünen Tarabya koyu; marinadaki yatlar, köşkler ve yemyeşil tepeleriyle The Brasserie’nin akşam yemeklerinin de fonunu oluşturuyor.