2023’ün En İyi Üç Tekerleklileri

Birçok insan geleneksel motosiklet sürmenin 3 tekerlekli bir motosiklet sürmekten çok farklı olduğunu söylerken, bir diğer grup ise üç tekerleğin getirdiği memnuniyetten bahsediyor.

Kullanım kolaylığı başta olmak üzere, ıslak ve kaygan yollar ve riskli hava koşullarında kullanımı gibi üç tekerlekli motosikletlerin getirdiği avantajlar nedeniyle 3 tekerlekli motosiklet satışların her yıl arttığı görülüyor.

Siz de farklı bir motosiklet arıyorsanız, piyasadaki en iyi 3 tekerlekli modellere bir göz atın.

Yamaha Tricity 125

Şık bir tasarıma sahip bu scooter benzeri Tricity, 125 cc’lik bir motora sahiptir. İki kişi taşıyabilen bu motosiklet, şehir ortamında güvenli ve eğlenceli bir yolculuk sunar. 3 tekerlekli motosiklet deneyiminin başlangıcı için uygun bir modeldir.

Kymco CV3

Küçük ama 550 cc parale motora sahip bu motosiklet, şehirde gezinti veya günlük yolculuklarınız için oldukça uygundur. Göreceli uygun fiyatına rağmen, hız sabitleyicisinden Led aydınlatmalara kadar sürüş güvenliği ön planda tutulmuş.

Piaggio MP3 530 Exclusive

Modern, minimalist ve trende uygun görünümüyle, bu Piaggio aradığınız her şeye sahip; ABS desteği, çekiş kontrolü ve genel olarak ergonomik tasarım sürücü için verimliliği ve güvenliği ön planda tutuyor.

Can-Am Spyder F3

Güçlü ve etkileyici bir görünüme sahip Spyder F3, yarı otomatik geri vites dahil, 6 vitesli şanzıman, kilitlenmeyen frenler ve çekiş kontrolü ile donatılmış. Kargo kapasitesi ve rüzgar koruması da her şeyin üstesinden gelmeye hazır olduğunu gösteriyor.

Ural Baikal Limited Edition

Dünyanın en ilginç motosikletlerinin bazılarını üretmesiyle bilinen Rus motosiklet üreticisi Ural, her yıla özel sınırlı sayıda üretilen 3 tekerlekli modeller piyasaya sürüyor. Rusya-Ukrayna gerginliği ve Rusya’ya uygulanan yaptırımlar nedeniyle, koleksiyon değeri bulunan bu modellerden birine sahip olmak kolay olabilir.

Polaris Slingshot R

Bu otomobil/motosiklet hibrit modeli, gelişmiş bir elektronik sabitleme teknoloisinin yanı sıra hidrolik direksiyon, çekiş kontrolü ve ABS yardımına sahip. Rahat ve alçak oturma düzeni iki kişinin yüksek hızlar deneyimlemesine olanak tanır.

Harley-Davidson Freewheeler

Üç tekerleklilerden bahsederken bile dünyanın en ünlü motosiklet markasını göz ardı edemezsiniz. Harley-Davidson, geleneksel modellerinin havasını tamamıyla Freewheeler’a taşımayı başarmış.